nabídkový katalog malých produkcí, které můžete pozvat k sobě do bytu

ohromné maličkosti až do domu

Věnováno Ctiboru Turbovi, který chtěl – po zkušenostech z Francie – v Čechách zavést tradici „domácího divadla“ už v první polovině 90. let minulého století.

SAD Tyto produkce doporučuje časopis Svět a divadlo

TEĎ JE TEN PRAVÝ ČAS NA OHROMNÉ MALIČKOSTI AŽ DO DOMU. VÍCE INFORMACÍ NAJDETE NA VLNÁCH ČESKÉHO ROZHLASU ZDE I ČESKÉ TELEVIZE S DATEM 27.3.2019 ZDE A S DATEM 11.5.2017 ZDE

KDO JE KDO

PETR VYDRA


Petr Vydra (1972) je hrdým absolventem dramaturgie na DAMU, kde působil také jako asistent profesora Ivana Vyskočila. Kromě dnešního působení v pořadu Na stojáka (HBO, ČT a živě na představeních: Na Stojáka), spoluvytvářel Intimní... (Divadlo v Řeznické) a Trapné večery (Dejvické divadlo), jakož se i podílel na kabaretních večerech Snesitelná lehkost pití (Černá labuť). Televizně nyní působí se stand up výstupy v pořadu Comedy Club na Prima Comedy Central. Jako dramaturg se podílel na vzniku několika titulů Divadla Na Fidlovačce, včetně jedné spoluadaptace (Eva tropí hlouposti). Jeho povídky, později stand upy byly publikovány v různých knihách často podobně zaměřených autorů, kteří své texty prezentují před publikem (Komik, almanach kultu komiky, Komici s.r.o., Prdlé pohádky, Věnované pohádky). Mezi jeho autorské počiny patří podíl na scénáři filmu Krásno (2014), či dramatizace románu Šťastný Jim (Městské divadlo Kladno). Jako stand up komik obešel několik televizních pořadů, ve kterých byl hostem: Všechnopárty Karla Šípa, Zázraky přírody, Partička aj. Autorské texty četl ve Studiu Damúza.

NABÍZÍ PŘEDSTAVENÍ: